TO DLA WAS KOCHANA MŁODZIEŻY

Nie wszyscy jeszcze wiedzą, że na początku grudnia, w internacie, został oddany do użytku Gabinet Terapii Pedagogicznej.

Drodzy Młodzi czujemy się odpowiedzialni za Wasze przyszłe funkcjonowanie w społeczeństwie. Dlatego staramy się wspierać Wasz rozwój, poprzez wzmacnianie psychiki, udzielanie wsparcia i tworzenie przyjaznej przestrzeni. Gabinet jest dostępny dla Was w sytuacjach interwencyjnych, kryzysowych, a przede wszystkim w sytuacjach, kiedy to po prostu będziecie potrzebować porozmawiać o życiu szkolnym i pozaszkolnym.

Mamy nadzieję, że to miejsce sprzyjać będzie szczerym rozmowom o Waszych  bolączkach, irytacjach i emocjach. Niech będzie to pokój, za którego drzwiami pozostawicie problemy dnia codziennego.